Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: XXXIX NMnO Manewry SKPT (16/17 marca 2013)  (Przeczytany 34866 razy)

Hubert

  • Wiadomości: 390
  • http://os.gdansk.pttk.pl/
    • Czy mia�am poj�cie jak to b�dzie?
XXXIX NMnO Manewry SKPT (16/17 marca 2013)
« dnia: Stycznia 10, 2013, 20:46:54 pm »

Zapraszamy gorąco do licytacji udziału w XXXIX Nocnych Marszach na Orientację „Manewry SKPT” w ramach aukcji internetowych Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do zlicytowania aż 6 miejsc na różnych trasach: 1xMT, 2xT, 2xBT i 1xZ.

Szczęśliwcy, którzy wygrają licytacje będą mogli odetchnąć w dniu zapisów, mając gwarancję pewnego startu w imprezie

Jednocześnie podajemy do informacji:

Termin imprezy: 16/17 marca 2013
Miejsce: Dolina Muminków (czyli owiane tajemnicą miejsce, którego dokładną lokalizację podamy w tradycyjnie w dniu imprezy)
Patronat honorowy: Muminki
Kierownik Główny: Dorota Grześkowiak
Czas rozpoczęcia licytacji: 10.01.2013, godz. 20:00. Czas trwania licytacji: 10 dni.

Linki do aukcji:

Trasa MT
Trasa T
Trasa T
Trasa BT
Trasa BT
Trasa Z

Ważne informacje dot. aukcji WOŚP wystawianych przez SKPT:

  • Zwycięzcą aukcji jest osoba, która zaoferuje największą kwotę za przedmiot aukcji i przeleje ją na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
  • Zwycięzca aukcji zyskuje prawo do udziału jednego zespołu (składającego się z regulaminowej liczby osób) w XXXIX NMnO „Manewry SKPT” na określonej trasie. Licytowany jest udział  całego zespołu, a nie poszczególnych uczestników.
  • Po zakończeniu aukcji i dokonaniu wpłaty, na adres zwycięzcy wysłana zostanie winietka potwierdzająca prawo udziału w XXXIX NMnO „Manewry SKPT” na określonej trasie
  • Zwycięzca ma obowiązek podać Organizatorowi dokładną liczbę osób w zespole (nieprzekraczającą liczby określonej w regulaminie) oraz ich podstawowe dane drogą mailową do czasu zakończenia się zapisów przez Internet, tj. do 13.03.2013.
  • Zwycięzca aukcji nie musi osobiście startować w marszu – może przekazać to prawo innym osobom, informując o tym Organizatora.
  • Kontakt z Organizatorem możliwy jest drogą mailową, pod adresem: marsze@skpt.gdansk.pl
    Strona internetowa imprezy:  http://www.skpt.gdansk.pl/manewry/2013/
  • Aukcje WOŚP SKPT wystawione zostały wyłącznie z konta Arbol03, należącego do Lucyny Paszek, Prezesa SKPT. W sumie zostało wystawionych sześć aukcji oferujących miejsca na trasach: 1xMT, 2xT, 2xBT, 1xZ.

plebi

  • Wiadomości: 37
Odp: XXXIX NMnO Manewry SKPT (16/17 marca 2013)
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 10, 2013, 20:49:33 pm »

Biore udzial w 4 aukcjach i zachecam do rywalizacji :-)
Zapisane

Koper

  • Wiadomości: 51
Odp: XXXIX NMnO Manewry SKPT (16/17 marca 2013)
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 10, 2013, 21:12:43 pm »

Jestem szczerze ciekaw jakie będą kwoty...
Zapisane

Hubert

  • Wiadomości: 390
  • http://os.gdansk.pttk.pl/
    • Czy mia�am poj�cie jak to b�dzie?
Odp: XXXIX NMnO Manewry SKPT (16/17 marca 2013)
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 13, 2013, 18:38:29 pm »

Informacja dla nieświadomych:

Strona XXXIX Manewrów SKPT już działa

lolek

  • Gość
Odp: XXXIX NMnO Manewry SKPT (16/17 marca 2013)
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 13, 2013, 20:08:18 pm »

Chyba przydało by się jaśniej napisać, że licytowane jest miejsce zespołu na liście a samych uczestników opłaca się w standardowy sposób( chyba, że jest odwrotnie, tak czy siak trzeba to wyraźniej zaznaczyć)
Zapisane

Hubert

  • Wiadomości: 390
  • http://os.gdansk.pttk.pl/
    • Czy mia�am poj�cie jak to b�dzie?
Odp: XXXIX NMnO Manewry SKPT (16/17 marca 2013)
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 13, 2013, 20:15:35 pm »

Powiedziałem sobie że nie będę się udzielał, bo nie jestem organizatorem, ale jednak...

Zwycięzca aukcji zyskuje prawo do udziału jednego zespołu (składającego się z regulaminowej liczby osób) w XXXIX NMnO „Manewry SKPT” na określonej trasie. Licytowany jest udział całego zespołu, a nie poszczególnych uczestników.

Nie wiem co tu jest niejasnego.

Dodam, że to powyższy opis aukcji stworzyły Dorota i Lucyna czyli Kierownik i Prezes.

Dorota

  • Wiadomości: 36
Odp: XXXIX NMnO Manewry SKPT (16/17 marca 2013)
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 13, 2013, 21:24:27 pm »

Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości. Całkowity dochód z licytacji zostanie przekazany na WOŚP, a zespół który wygrał licytację nie musi dodatkowo opłacać wpisowego.

Pozdrawiam
Kierownik główny
Zapisane

Lucyna P.

  • Wiadomości: 58
Odp: XXXIX NMnO Manewry SKPT (16/17 marca 2013)
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 14, 2013, 07:17:49 am »

OK, widzę, że to pytanie pojawia się nader często, zatem zaraz zmienię to w opisie aukcji.
Myślałam, ze to oczywiste, że nie je się dwa razy tej samej bułki i rzecz opłacona raz jest już opłacona:)
SKPT chce wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej pomocy zrzekając się wszelkich korzyści fanansowych z tych sześciu miejsc. Nie ma tu nigdzie drugiego dna ani podtekstu pisanego małymi literkami:-)
Zapisane

Hubert

  • Wiadomości: 390
  • http://os.gdansk.pttk.pl/
    • Czy mia�am poj�cie jak to b�dzie?
Odp: XXXIX NMnO Manewry SKPT (16/17 marca 2013)
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 21, 2013, 06:16:49 am »

I po licytacjach.
Dziękujemy za udział.

"Startówki" osiągnęły ceny:
MT - 177,50 PLN
T - 100 i 107,50 PLN
BT - 102,50 i 122,50 PLN
Z - 173,50 PLN
Suma: 783,5 PLN

Cała kwota zostania przekazana dla WOŚP, a osoby które wygrały, wraz ze swoimi drużynami, dostaną cały pakiet startowy bez żadnych dopłat :)

plebi

  • Wiadomości: 37
Odp: XXXIX NMnO Manewry SKPT (16/17 marca 2013)
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 22, 2013, 07:50:06 am »

OK, widzę, że to pytanie pojawia się nader często, zatem zaraz zmienię to w opisie aukcji.
Myślałam, ze to oczywiste, że nie je się dwa razy tej samej bułki i rzecz opłacona raz jest już opłacona:)
SKPT chce wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej pomocy zrzekając się wszelkich korzyści fanansowych z tych sześciu miejsc. Nie ma tu nigdzie drugiego dna ani podtekstu pisanego małymi literkami:-)
No dla mnie bylo to oczywiste - przeciez tak bylo napisane w aukcji od poczatku.
Wygralem aukcje i cieszy mnie i sam pomysl i to ze wygralem :-)
W sumie to bardzo mnie dziwi tak niskie zainteresowanie - moze za rok kwoty beda wyzsze ???
Takze mozna uznac ze zapisy sie juz zaczely :-)
Pytanie tylko ktora T wygralem   ;D
Pozdrawiam.
Zapisane

Tomasz Bieliński

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 104
Odp: XXXIX NMnO Manewry SKPT (16/17 marca 2013)
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 22, 2013, 08:56:14 am »

OK, widzę, że to pytanie pojawia się nader często, zatem zaraz zmienię to w opisie aukcji.
Myślałam, ze to oczywiste, że nie je się dwa razy tej samej bułki i rzecz opłacona raz jest już opłacona:)
SKPT chce wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej pomocy zrzekając się wszelkich korzyści fanansowych z tych sześciu miejsc. Nie ma tu nigdzie drugiego dna ani podtekstu pisanego małymi literkami:-)
No dla mnie bylo to oczywiste - przeciez tak bylo napisane w aukcji od poczatku.
Wygralem aukcje i cieszy mnie i sam pomysl i to ze wygralem :-)
W sumie to bardzo mnie dziwi tak niskie zainteresowanie - moze za rok kwoty beda wyzsze ???
Takze mozna uznac ze zapisy sie juz zaczely :-)
Pytanie tylko ktora T wygralem   ;D
Pozdrawiam.

Wygrałeś, tą którą chcesz :).
Zapisane

Rey

  • Gość
Odp: XXXIX NMnO Manewry SKPT (16/17 marca 2013)
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 10, 2013, 21:41:52 pm »

Może trochę z innej beczki. Czy jest w planach przywrócenie w najbliższej przyszłości trasy historycznej?
Zapisane

Gość

  • Gość
Odp: XXXIX NMnO Manewry SKPT (16/17 marca 2013)
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 10, 2013, 22:01:51 pm »

Mam pytanie jak jest z nagrodami. Są one z góry przeznaczone na jakieś trasy czy w drodze losowania ;-)
Wiem już, że jak kilka osób będzie miało 1 miejsce to jest losowanie która drużyna dostanie nagrody.

Ps.
Już za trochę ponad Miesiąc manewry.
Ciekawe gdzie tym razem będą.
Dolina muminków.
Jak dolina to musi być otoczona górami ;-)
Zapisane

Mateusz

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 164
Odp: XXXIX NMnO Manewry SKPT (16/17 marca 2013)
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 10, 2013, 22:19:50 pm »

Mam pytanie jak jest z nagrodami. Są one z góry przeznaczone na jakieś trasy czy w drodze losowania ;-)
Wiem już, że jak kilka osób będzie miało 1 miejsce to jest losowanie która drużyna dostanie nagrody.
W regulaminie czy tam komunikacie startowym jest ustalona kolejność tras (od najtrudniejszej do najłatwiejszej) według której wyczytywani są zdobywcy czołowych miejsc. Najpierw zwycięzcy kolejnych tras, później kolejno drużyny z 2 i 3 miejsca. Nie ma konkretnych nagród pod konkretne trasy/miejsca. Każdy zespół podchodząc kolejno do stolika z nagrodami wybiera sobie to, co mu akurat odpowiada (w praktyce najbardziej wartościowe przedmioty schodzą najszybciej). Jest ograniczenie do maksymalnie dwóch nagród na zespół (jednoosobowy - jedna nagroda, dwu- i trzyosobowy - dwie nagrody).
Zapisane
"(...) pod koniec spotykamy kogoś z SKPT, co tylko upewnia nas, że jesteśmy na dobrej drodze" :)

plebi

  • Wiadomości: 37
Odp: XXXIX NMnO Manewry SKPT (16/17 marca 2013)
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 10, 2013, 22:23:59 pm »

Teraz to chyba i modne te muminki ale za moich czasow byla to zmora dobranockowa - jedna z najgprszych i najnudniejszych bajek jakie znalem :-(
Zapisane