Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: INO ŚRODKOWOPOMORSKIE  (Przeczytany 2044 razy)

Zbyszek

  • Wiadomości: 70
INO ŚRODKOWOPOMORSKIE
« dnia: Lipca 31, 2013, 16:04:08 pm »

Zapisane

Ewelina

  • Wiadomości: 25
Odp: INO ŚRODKOWOPOMORSKIE
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 01, 2013, 21:27:37 pm »

Zapowiada się dobra impreza.

To ROGAINING, a takich InO jest u nas niewiele. W skrócie, jeśli ktoś nie wie, polega to na zebraniu jak największej ilości różnie punktowanych PK w określonym czasie (tu 8h). Nie da się skompletować wszystkich, więc kluczowe znaczenie ma tutaj strategia.

Myślę, że dla InO-zapaleńców, których w SKPT nie brakuje, może to być fajna okazja na poznanie czegoś nowego.

Pragnę jeszcze dodać, że Łukasz Żmiejko, organizator Czarnej Cobry to doświadczony zawodnik, z którym miałam okazję wielokrotnie współzawodniczyć :) W pracach terenowych towarzyszył mu Łukasz Grodecki, wielokrotny laureat naszych InO, dlatego śmiem podejrzewać, że trasa będzie bardzo ciekawa.

Do Koszalina nie jest tak daleko :)
Zapisane

Hubert

  • Wiadomości: 390
  • http://os.gdansk.pttk.pl/
    • Czy mia�am poj�cie jak to b�dzie?
Odp: INO ŚRODKOWOPOMORSKIE
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 03, 2013, 21:47:30 pm »

brzmi jak "scorelauf"

Zbyszek

  • Wiadomości: 70
Odp: INO ŚRODKOWOPOMORSKIE
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 05, 2013, 10:32:20 am »

Tomek Wiktorzak, organizator drugiej INO tj. MACZUGI STOLEMA , ma również swoje doświadczenia z wielokrotnie pokonanych tras INO. Zazwyczaj pokonuje też regularnie trasę Harpagana na 100 km.
Zapisane

tomso

  • Wiadomości: 1
Odp: INO ŚRODKOWOPOMORSKIE
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 07, 2013, 12:44:09 pm »

Dzięki Zbyszku,serdecznie zapraszam wszystkich na Maczugę Stolema 31.08.2013, trasy przygotowane, dla bardziej zaawansowanych polecam TP 35, scorelauf! Mam nadzieję,że kochający imprezy INO nie zawiodą się i w przyszłości będziemy rozwijać imprezę. Szczegóły i zapisy:
http://www.gok-glowczyce.pl/rajd-maczuga-stolema
Zapraszam Tomek Wiktorzak
Zapisane

Zbyszek

  • Wiadomości: 70
Odp: INO ŚRODKOWOPOMORSKIE
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 13, 2013, 22:34:27 pm »

Tomek o MACZUDZE STOLEMA:
Poznaj piękne tereny Gminy Główczyce i Pobrzeża Słowińskiego, zobacz urokliwe torfowiska i bagna, powspinaj się na strome wzgórza, zagłąb się w przepastne jary,odkryj stare kurhany i grodziska, przemknij po drogach wśród pól i łąk, spójrz na pstrągi w Łupawie i Łebie oraz odkryj zagubione jeziorka w puszczy... poczuj magię Krainy Stolema... To wszystko przeżyjesz na I Rajdzie Maczuga Stolema w Główczycach.

I jeszcze to:
...trasy mam już gotowe... wisieńka na torcie to TP 35... na krótszej TP13 ze względu na dystans nie da rady wszystkich atrakcji  zmieścić, natomiast na tej dłuższej.... sam jestem niezmiernie ciekaw jak ludzie ocenią ale miejscówki niektóre palce lizać....sam jestem w szoku ile tu miejsc w okolicy nieodkrytych i do tego takich gdzie historia sięga 2 tys. lat przed naszą erą...
Zapisane

Zbyszek

  • Wiadomości: 70
Odp: INO ŚRODKOWOPOMORSKIE
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 13, 2013, 22:39:32 pm »

A teraz "Czarna Cobra"
Szczegóły co do miejsca startu i mety są.
Nagrody to PLN-y.
http://cobra.js1373.pl/

Łukasz o Cobrze:
Miło jest nam ogłosić oficjalnie, że ostatecznie zostało zatwierdzonych 36 PK. Wartość każdego z nich poznacie dopiero mając mapę w ręku…
Wszystkie punkty ustawione będą w miejscach charakterystycznych: jakieś szczyty górek, dołki, rozwidlenia strumieni, skrzyżowanie dróg, znajdzie się też jakiś na ambonie, w wąwozie, na granicy kultur czy na brzegu jeziora…
Teren ogólnie bardzo ciekawy. Drożnia bogata! Udało się znaleść pare ciekawych okolic, któych człowiek na codzień unika:) Czy komuś uda się zebrać wszystkie PK i zdążyć w 8h?
Zapisane

Zbyszek

  • Wiadomości: 70
Odp: INO ŚRODKOWOPOMORSKIE
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 30, 2013, 18:06:28 pm »

Tu są wyniki COBRY
http://cobra.js1373.pl/index.php/czarna-cobra/
Po wynikach widać, że nie było lekko.
Na imprezie było też widać ludzi w koszulkach z imprez SKPT Gdańsk.
Zapisane