Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: VIII Wiosenna Impreza na Orientację WInO 2014  (Przeczytany 1359 razy)

Rafi

  • Wiadomości: 232
VIII Wiosenna Impreza na Orientację WInO 2014
« dnia: Czerwca 04, 2014, 12:27:04 pm »


Zapraszamy klubowiczów, kursantów i sympatyków SKPT na kolejne, VIII WInO, czyli Wiosenną Imprezę na Orientację ("scorelauf" o charakterze rekreacyjno-szkoleniowym). Impreza odbędzie się w sobotę 14 czerwca br. Zbiórka w Redzie, ul. Grażyny Bacewicz 22 o godz. 16:30. Być może z uwagi na pogodę i/lub braki czasowe WInO przeistoczy się w I Alternatywną Wiosenną Imprezę na Orientację AWInO (gdzie?). Tak czy siak warto przyjechać, zwłaszcza że wpisowe/startowe wynosi 0 zł (słownie zero zł). Oczywiście jak zwykle planowane jest ognisko (dla dzieci pewnie tak od 17-tej). Kilka karimat i śpiworów będzie do dyspozycji, ale dla wszystkich może nie wystarczyć, więc osoby planujące przenocowanie powinny się do tego odpowiednio przygotować.

Dojście od SKM Reda Pieleszewo: ok. 18-20 min. - przecinając główną drogę (lekka szykana w lewo), ul. Rzeczną koło stadniny, "złamanym" mostem przez rzekę Redę, a potem w lesie łukiem w prawo, po wyjściu z lasu jeszcze niecałe 400 m ul. 12 Marca i w lewo, tuż przed niskim, pomarańczowym domkiem w ul. Chopina i kilkadziesiąt metrów dalej w prawo w ul. Bacewicz. Nasze domostwo to corazbardziejwyblakłożółty bliźniak z brązowym dachem (uwaga: wcześniej przy ul. 12 Marca też jest żółty bliźniak, ale to nie ten!). Żeby zdążyć na 16:30 trzeba jechać SKM wyruszającą z Gdańska Głównego o 15:00.

Dojazd autkiem: tuż za "centrum" Redy (tzn. za kościołem) trzeba skręcić na Puck, Władysławowo i po przejechaniu ponad 1,3 km, 170 m za przejazdem kolejowym, skręcić w lewo w ul. 12 Marca (od niedawna jest już lewoskręt). Po ok. 1,2 km, 200 m za czwartym sztucznym garbem na przejściu dla pieszych, trzeba skręcić w prawo, w "ulicę" Chopina (zaczyna się piach) i potem znowu w prawo w "ulicę" Bacewicz.

Wszystko widać na mapce (http://www.skpt.gdansk.pl/wino/Reda_dojazd2.jpg). A jakby ktoś się zgubił może dzwonić 697 426163.

Rafi

Informacje dodatkowe:
• regulamin - http://www.skpt.gdansk.pl/download/WInO_regulamin.pdf
• punktacja - http://www.skpt.gdansk.pl/download/WInO_punktacja_szczegolowa.pdf
Zapisane
"... życie polega na załatwianu spraw, a postęp na tym, aby załatwiać je sprawnie i ku ogólnemu zadowoleniu"